USŁUGI

Mezoterapia Mikroigłowa

mezoterapia.jpg Opiera się na nowej technologii, która gwarantuje przyspieszenie i znaczną poprawę penetracji skóry przez substancje zawarte w kosmetykach. Jest to możliwe dzięki specjalnie uformowanym, sterylnym mikro igiełkom, które dodatkowo pobudzają naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Stymulacja jest delikatna a jej pole działania w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc komórki rozrodcze skóry i naczynka pozostają nieuszkodzone.

Każde, nawet najdrobniejsze uszkodzenie naskórka powoduje w skórze aktywację procesów samoodnowy. Z wiekiem zdolność do samoodnowy skóry osłabia się, co widać np. po wolniej gojących się ranach. Systematyczne przeprowadzanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w efekcie zwiększającą gęstość skóry.

Natychmiast po pierwszym zabiegu Twoja skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie bardziej jędrnej, witalnej i młodszej skóry. Twoja skóra staje się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona.

Efekt w pełni widoczny jest po 24 godzinach. Ilość zabiegów, które trzeba wykonać dla maksymalnego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry. Jednak już po pierwszym zabiegu skóra jest lepiej napięta i mocniejsza.

 

Makijaż Permanentny

permanentny.jpg Czyli doskonały kształt, symetria, barwa i perfekcyjny wygląd niezależnie od pory dnia i okoliczności. Jest on doskonałą alternatywą dla osób mających problemy z nierównymi ustami, nieregularnymi brwiami czy mało wyraźnym spojrzeniem.

Zabieg ma na celu skorygowanie kształtu i koloru łuków brwiowych czy ust oraz podkreślenie oczu w sposób subtelny i efektowny. Jest to rozwiązanie problemów na kilka lat a także metoda na podwyższenie swojej samooceny i pozbycia się pewnych kompleksów na długi czas.

Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika w płytsze warstwy skóry przy użyciu bezpiecznych dla organizmu barwników sterylnymi jednorazowymi końcówkami z zastosowaniem znieczulenia.

 

Przedłużanie rzęs 1 do 1 z produktami firmy SECRET LASHES

lashes.jpg To niezwykle popularna dziś metoda na wyraźne i zalotne spojrzenie. Zabieg daje kilkutygodniowe efekty i zadowolenie posiadaczek. Rzęsy przyklejane są do naturalnych rzęs pojedynczo co daje naturalny ich wygląd. Rewelacyjna opcja na specjalne okazje ale również na co dzień.

 

 

Mezoterapia igłowa

mezoterapia_iglowa.jpg Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg polegający na wprowadzeniu bezpośrednio do skóry substancji aktywnych za pomocą cieniutkiej igły i strzykawki. Zabieg dotyczy skóry całego ciała. Nawilżamy, regenerujemy, likwidujemy cienie pod oczami czy cellulit. Rozpuszczamy tkankę tłuszczową lub pobudzamy skórę głowy do produkcji włosów.
Przewagą tego zabiegu jest to, że dostarczamy 100% stosowanej substancji. W przypadku stosowania kremów na skórę, w głąb wchłania się około 0,3% substancji aktywnych a przy preparatach w formie żelowej wchłanialność dochodzi do około 10%.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i laktacja
 • menstruacja
 • alergia na substancje zawarte w preparatach
 • cukrzyca
 • opryszczka i inne stany zapalne, grzybicze i bakteryjne skóry
 • choroby nowotworowe w trakcie leczenia
 • choroby autoimmunologiczne tkanki łącznej
 • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
 • skłonność do blizn i zwłóknień
 • wiek klienta poniżej 6 lat

Wskazania:

 • przebarwienia, plamy melaninowe (ostuda)
 • trądzik
 • tłustość skóry, rozszerzone pory
 • utrata elastyczności, wiotka skóra
 • cienie i opuchnięcia pod oczami
 • kruchość naczynek krwionośnych i zaczerwienienia
 • zmarszczki płytkie i głębokie (mimiczne)
 • blizny
 • profilaktyka przeciwzmarszczkowa
 • lokalne skupiska tkanki tłuszczowej

 

Mikrodermabrazja Korundowa

mikrodermabrazja.jpg Czyli mechaniczne złuszczanie i stymulacja skóry do odnowy. Zabieg ma na celu oczyszczenie skóry oraz pozbycie się martwej warstwy zalegającego naskórka. Jest to rewelacyjna metoda prowadząca to spłycania blizn np. potrądzikowych i rozstępów.

Ten rodzaj zabiegu działa podobnie do mikrodermabrazji diamentowej, z tym że do złuszczania naskórka wykorzystuje mikronizowane kryształki glinu. Organiczny proszek jest wypychany pod ciśnieniem, aby zetrzeć obumarły naskórek i wszelkie zanieczyszczenia. Urządzenie do wykonywania zabiegu ma dwie końcówki - z jednej wypychana jest wiązka korundu, do drugiej zaś zasysany jest martwy naskórek. Po trwającej około godziny sesji u kosmetyczki, skóra może być zaczerwieniona jeszcze przez kilka godzin.

Mikrodermabrazja korundowa charakteryzuje się naprawdę silnym efektem złuszczania. Jest w szczególności polecana osobom, które mają rozszerzone pory i przebarwienia na skórze. Ponieważ jest silniejsza od techniki diamentowej, daje też szybsze efekty w krótszym czasie.

Zabieg zalicza się do zabiegów nieinwazyjnych.

 Liposukcja ultradźwiękowa

   

Co to jest liposukcja ultradźwiękowa

Po przez działanie ultradźwiękami o częstotliwości 1 miliona Hz, przenoszona jest inna niższa częstotliwość 30 tyś Hz . Wpływa to na powstanie zjawiska kawitacji, która powoduje, iż cząsteczki w tkankach wpadają w drgania powodując wewnątrztkankowy masaż tkanek. Wytwożona energia powoduje uszkodzenie błon komórek tłuszczowych i uwolnienie w ten sposób wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu uwolnienie ich do przestrzeni międzykomórkowej potem odprowadzane są przez układ naczyniowo-chłonny do wątroby. Urządzenie posiada w zastosowaniu głowicę UD oraz głowicę IR. Połączenia tych dwóch bodźców sprawi że efekty kuracji, są bardzo widoczne. Głowica IR po przez nagrzanie tkanek ma za zadanie spotęgować efektywność nadźwiękawiania głowicą UD. Następuje tu upłynnienie tkanki tłuszczowej oraz głębsze wnikanie fali ultradźwiękowej.

Zabieg używany jest do miejscowego usunięcia tkanki tłuszczowej z trudnych do pozbycia się obszarów:

-biodra

-uda

-ramiona

-pośladki

-talia

-nie jest natomiast metodą leczenia nadwagi ogólnej

W wyniku działania dochodzi do :

1. Reakcji naczyniowej – rozszerzają się naczynia włosowate skóry i tkanki podskórneja także część naczyń głębiej położonych.Rumień jest “ marmurkowy”ponieważ rozszerzają się naczynia niżej polożone.Jest on zanikowy znika powoli. Poprawia się ukrwienie i odżywienie tkanek oraz ich przepływ w ukladzie żylno-chłonnym.

2. Reakcja autonomiczna- ukł. Nerwowego. Poprawia się zmniejszenie napięcia mięśniowego.

3. Podniesienie progu odczuwania bólu, związanego ze stymulacją wydzielania endorfin.

4. Wzmożenie przemiany materii

5. Możliwe też są reakcje konsensualne, dotyczy to najczęściej promieniowania krótkofalowego.

6. Reakcje ogólne w wyniku działania temperatury w ramach dążenia do Homeostazy cieplnej zostają uruchomione mechanizmy termoregulacji:

 -utrata energi poprzez wydzielanie potu

 -przemiana materii się wzmaga

 -napięcie mięśniowe maleje

 -zwiększa się lepkość mazi stawowej

 -elastycznośź tk. Łącznej

 Co możemy zresztą wykorzystywać przed masażem i kinezoterapią.

 Przeciwskazania:

 -ciąża i okres laktacji

 -nieunormowane ciśnienie tętnicze

 -choroby nowotworowe przed upływem 5 lat od ich wyleczenia

 -niewydolność krążenia

 -stany wyniczenia czynna grużlica płuc

 -zaawansowana miażdżyca obwodowa

 -mikroangiopatia cukrzycowa

 -zmmiany traficzne żylno-chlonne

 -zakrzepiowa choroba żył kończyn dolnych

 -stany bakteryjne skóry i tkanek miękkich

 -krwawienia

 -alergie na kosmetyki użyte do zabiegu

 -przerwana ciąglość naskórka

 -implanty metalowe w okolicach zabiegowych

 -rozruszki serca , zastawka

 -osteoporoza

 -cukrzyca

 -choroby wątroby

 -menstuacja

 -epilepsja

 -stwardniennie roziane

Wskazania do zabiegu:

 -rozstępy

 -blizny zanikowe

 -nadwaga

 -cellulit

 -otyłość

Cele zabiegu:

 -redukcja tkanki tluszczowej

 -wyszczuplenie

 -modelowanie sylwetki

 -ujędrnienie skóry

 -odżywia skórę i tkanki

 -pobudza krążenie

 -uelastycznia skórę

 -stymuluje przemianę materii

 -zwiększenie dyfuzji przez błony komórkowe

 -zw. się rozciągliwość tkanek

 

RF + Laser biostymulujący

 

glowice1.jpg

Łączne stosowanie RF i lasera biostymulacyjnego w zabiegach kosmetycznych.

W kosmetyce wykorzystuje się działanie pola elektromagnetycznego (diatermii) metodą kondensatorową - zabieg nosi też nazwę “Radio Frequency” (RF) - i oznacza wykorzystanie częstotliwości radiowych podczas zabiegów pielęgnacyjnych. W wyniku ich oddziaływania dochodzi do przegrzania włókien kolagenowych o około 5°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu (skracanie włókien), a wtórnie także napięciu. Przegrzanie prowadzi do selektywnej denaturacji kolagenu i tym samym pośrednio przyczynia się do przyspieszonego syntetyzowania przez fibroblasty białek niezbędnych do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawę jej elastyczności. Ten rodzaj ciepła nazywany jest ciepłem endogennym, czyli wytwarzanym wewnątrz tkanek, co sprzyja procesowi naprawczemu – remodelingowi. Głównym efekte biologicznym oddziaływania RF jest przyspieszenie regeneracji tkanek, zwiększenie elastyczności tkanki łącznej, zmniejszenie napięcia mięśniowego, redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu oraz efekt przeciwbólowy. Promieniowanie laserowe przyczynia się do zwiększenia syntezy różnych białek, w tym między innymi kolagenu. Działanie biostymulacyjne niskoenergetycznego promieniowania laserowego powoduje poprawę ukrwienia i odżywienia tkanek, pobudzenie regeneracji komórek i naczyń krwionośnych. Zwiększa się także odpływ nadmiaru limfy, co jest korzystne w zabiegach pielęgnacyjnych. Wykazuje także działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe, poprzez stymulację wydzielania beta endorfin, czyli tzw. hormonów szczęścia. Należy podkreślić, że działanie biostymulacyjne laserów nie powoduje dodatkowego wzrostu temperatury. Wywołuje ono tylko efekt bodźcowy, poprzez oddziaływanie na poziomie komórkowym, szczególnie na przemiany na błonach komórkowych przyczyniając się tym samym do poprawy transportu przezbłonowego, lepszego odżywienia oraz usuwania produktów przemiany materii.

Przeciwwskazania do RF:

-ciąża, laktacja

-aplikacja na okolicę brzucha podczas menstruacji

-elektroniczne i metalowe wszczepy

-uszkodzenie ciągłości skóry lub zmiany chorobowe w miejscu zabiegowym

-nowotwory skóry

-widoczne duże żylaki, zapalenie żył (w miejscu zabiegu)

-zaburzenie krążenia obwodowego

-złote nici (można po 2 latach od zabiegu)

Opalona skóra nie jest przeciwwskazaniem.

 

bb1.jpg

 

Matrigen Meso BB to światowej sławy serum stosowane do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości. Innowacyjna formuła nasycona naturalnymi pigmentami, pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i tzw. highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektywnie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje powszechny fluid koloryzujący i z powodzeniem zastępuje codzienny makeup. Matrigen Meso BB to również serum pielęgnacyjne, zawierające także wysoko stężony kwas hialuronowy oraz szereg składników odżywczych, potęgujących efekty terapii. Połączenie silnej rewitalizacji skóry i mechanicznego kamuflowania jej niedoskonałości gwarantuje efekt nieskazitelnej, rozpromienionej i zawsze wypoczętej skóry – teraz to możliwe i to na trwałe!

 

Wiele innych usług do znalezienia w naszym cenniku.